Maroko zwiększa produkcję awokado pomimo suszy
2025-09-09 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Dane i raporty nadal podkreślają rozwój sektora awokado w Maroku, pomimo obietnic skierowanych na radzenie sobie z powtarzającymi się suszami i stresem wodnym. Według The African Exponent, Maroko zajęło trzecie miejsce pod względem produkcji awokado w Afryce w 2023 roku, z co najmniej 118 666 tonami.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Awokado
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



