Uprawiający awokado w Kalifornii w fazie rekonwalescencji.
2025-05-21 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Trwała suchość na południowej Kalifornii zwiększa ryzyko pożarów dla interesariuszy rolniczych. Producenci awokado są w fazie odbudowy po ubiegłorocznych rozległych pożarach. "W stanie Kalifornia znajduje się około 20 200 hektarów plantacji awokado, w tym około 1 620 hektarów awokado.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Awokado
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



