Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

Corporación Palmar obchodzi 50. rocznicę działalności na rynku bananów w Ekwadorze.

2025-11-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com
W 2026 roku Corporación Palmar świętować będzie 50 lat od założenia, ugruntowując swoją pozycję jako rodzinnego przedsiębiorstwa o bogatym doświadczeniu w produkcji i eksporcie bananów z prowincji El Oro w Ekwadorze. Firma rozpoczęła działalność w 1976 roku, a dwadzieścia lat później, w 1996 roku, rozpoczęła eksport.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Banany

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem