Minimum reklam. Maksimum konkretów o cenach owoców i warzyw.

Subscribe now!

Eksport bananów z Brazylii wzrósł o 43% w marcu.

2026-04-27 00:00
Źródło: Freshplaza.com
W marcu wzrosła eksport bananów z Brazylii po spowolnieniu w lutym. Według danych Comex Stat, wysłano około 7000 ton, co oznacza wzrost o 43% w porównaniu z poprzednim miesiącem. Przychody z eksportu (FOB) wyniosły 34,39 miliona dolarów, zwiększając się o 13%. Głównym odbiorcą była Urugwaj, który stanowił 44,09% eksportu, a następnie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Banany

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem