Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

"Międzynarodowe firmy musiały przyjechać do Ekwadoru, aby kupić więcej bananów i spełnić swoje umowy."

2025-06-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com
W Ekwadorze w okresie od stycznia do kwietnia 2025 roku wyeksportowano 137,12 miliona skrzynek bananów, czyli o 3,21% więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku, według Acorbanec (Ekwadorskiego Stowarzyszenia Marketingu i Eksportu Bananów). Pomimo 1,5% spadku pakowania, warunki pogodowe sprzyjały produkcji. "Nasza"

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Banany

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem