Produkcja i ceny francuskiej sałaty wzrosły w tym roku.
2026-05-05 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Według prognoz Agreste z 1 kwietnia 2026 roku, produkcja sałaty we Francji w sezonie 2025-2026 osiągnie 436,7 miliona sztuk, co stanowi wzrost o 13,5 miliona sztuk w porównaniu z poprzednim sezonem. W marcu 2026 roku ceny były o 7% wyższe niż średnia z lat 2020-2024, ale o 20% niższe niż w marcu 2025 roku.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Agrest
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



