"Wysokie zapotrzebowanie na szeroki wybór daktyli, wczesnych arbuzów i selera"
2026-02-18 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Nadchodzący sezon Ramadanu (rozpoczynający się 17 lutego) tradycyjnie zwiększa popyt na pewne produkty owocowe. W tym roku nie jest inaczej, potwierdza Cevdet Cavusoglu, dyrektor zarządzający firmy Fresh & Cash GmbH z Wuppertalu, dostawcy dla licznych klientów etnicznych na północy.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Arbuzy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem




