Zbiory arbuzów zaraz się rozpoczną w Almerii.
2026-04-09 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Zbiory arbuzów w hiszpańskiej prowincji Almeria zaraz się rozpoczną, a pierwsze owoce mają być zbierane już w przyszłym tygodniu (tydzień 16). "W tym sezonie zimowym przesadzanie sadzonek arbuzów w ogrodach szklarniowych odbywało się zazwyczaj później, ponieważ praktycznie wszystkie warzywa uprawiane w szklarniach osiągały wysokie ceny, a producenci".
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Arbuzy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



