Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

Akcje europejskich jabłek spadły o 6,4%, a akcje gruszek spadły o 18,9%.

2025-06-04 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Na dzień 1 maja 2025 roku zapasy europejskich jabłek wynosiły 1 196 024 ton, co oznacza spadek o 6,4% w porównaniu z 1 277 784 tonami zarejestrowanymi w tym samym dniu w 2024 roku. Oznacza to zmniejszenie o 81 760 ton rok do roku. Wśród głównych przyczyn ogólnego spadku znalazła się Polska, która odnotowała spadek

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem