Tanzania zakazuje importu południowoafrykańskich jabłek po "długiej walce" o swoje banany.
2025-04-24 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Stanowisko Tanzanii w sprawie eksportu swoich bananów do RPA zaskoczyło południowoafrykańskich analityków handlowych i zaniepokoiło niektórych południowoafrykańskich plantatorów bananów. To, co tanzanijskie media przedstawiają jako "spór handlowy", pozostawia RPA w zakłopotaniu, argumentując, że punitywne działania Tanzanii nie mają sensu i że.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Z prasy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



