Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

"Zaczniemy zbierać granaty w przyszłym tygodniu"

2025-09-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com
"Przygotowujemy się do kolejnego rekordowego zbioru granatów, z niewielkim wzrostem woluminów w porównaniu z ubiegłym rokiem. Szacujemy, że na roślinach znajduje się ponad 710 ton owoców - wszystkie oznaczone marką Lome Super Fruit granaty. Wkrótce rozpoczniemy operacje zbioru na naszych 400 hektarach, chwaląc się..."

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Granaty

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem