Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

Silne zapotrzebowanie na gruszki podnosi cenę do 90 centów za kilogram.

2025-01-30 00:00
Źródło: Freshplaza.com
"Gruszki znów dobrze się sprzedają po Nowym Roku," mówi Christophe Van Haelst z firmy VHM Fruit Trade. "Nigdy nie przestaliśmy sprzedawać, ale zawsze następuje lekkie spowolnienie w okresie świątecznym. Ten trend staje się coraz bardziej zauważalny każdego roku, ale im cichszy jest ten okres, tym bardziej ruchliwy staje się styczeń. Teraz,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Gruszki

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem