"Mamy już 30 sorterów do oceniania i pakowania umieszczonych w sektorze kiwi"
2025-04-03 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Firma MAF Roda NZ działa aktywnie na rynku Nowej Zelandii od 2016 roku i od tego czasu sprzedaje sprzęt każdego roku. "MAF Roda Agrobotic to międzynarodowa firma inżynieryjna, która zobowiązuje się do dostarczania najbardziej innowacyjnych i wysokiej jakości rozwiązań w zakresie automatyzacji, sortowania i klasyfikacji.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Kiwi
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



