Mandarynki Comune są już na rynku.
2025-10-27 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Wysyłki owoców z nadal przyłączonymi liśćmi rozpoczęły się 22 października. Zbiory miały trafić do lokalnych magazynów na południu Włoch. Gianni Martucci z firmy Martucci Srl w Massafra, w Apulii, przygotowuje się do nowej kampanii cytrusowej na wybrzeżu Jońskim. "Pierwsze skrzynie z pospoli
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Mandarynki
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



