Mandarynki przewyższają pomarańcze w sezonie greckim.
2026-02-11 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Spiros Tampakis, właściciel greckiego eksportera cytrusów Tampakis Fresh, powiedział, że pogoda w Grecji spowodowała pewne problemy z jakością w ostatnich miesiącach 2025 roku: "Jakość mandarynek w tym sezonie była ogólnie dobra. Ale ulewy w listopadzie i grudniu spowodowały problemy z jakością, więc"
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Mandarynki
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem




