Łotwa przedłuża zakaz importu świeżych produktów spożywczych z Rosji i Białorusi o kolejny rok.
2025-04-04 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Łotwa przedłużyła zakaz importu świeżych owoców i warzyw z Rosji i Białorusi do 1 lipca 2026 roku. Saeima (Parlament Łotwy) zatwierdziła przedłużenie ograniczeń, które obowiązują od 8 marca 2023 roku, zgodnie z informacją prasową parlamentu.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku owoców
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



