"Nowe przepisy dotyczące opakowań plastikowych pozbawione są sensu"
2025-02-12 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Grecka branża opakowań plastikowych nie będzie w stanie dostosować się do nowej rzeczywistości, jaką ma przynieść nowe rozporządzenie UE 2025/40 dotyczące opakowań na owoce i warzywa - twierdzi pan Xenofon Papakostopoulos, grecki producent opakowań plastikowych. "Takie regulacje pozbawione są jakiegokolwiek sensu. Co będzie
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku owoców
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



