Minimum reklam. Maksimum konkretów o cenach owoców i warzyw.

Subscribe now!

Produkcja daktyli na świecie rośnie, podczas gdy import Unii Europejskiej maleje.

2026-04-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Większe plony w Tunezji i Algierii skłoniły Międzynarodową Radę Orzechów i Suszonych Owoców do zwiększenia szacunków światowej produkcji daktyli. Jednocześnie import do UE spadł o prawie 4 procent w 2025 roku, a w pierwszym kwartale 2026 roku odnotowano spadek o niemal 23 procent w porównaniu do roku poprzedniego.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Orzechy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem