Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

Umowa UE-Merkosur kształtuje handel owocami, warzywami i orzechami.

2025-09-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Unia Europejska (UE) i blok Mercosur z Brazylii, Argentyny, Paragwaju i Urugwaju osiągnęły odnowioną umowę polityczną 6 grudnia 2024 r., ale ratyfikacja Umowy o Wolnym Handlu (FTA) między UE a Mercosur nadal się waha. Dane handlowe za rok 2024 i początek 2025 roku pokazują skalę handlu owocami.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Orzechy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem