"Zakończyliśmy sezon owoców cytrusowych, skupiając się na stabilności, planowaniu i rynkach Północnej Europy."
2026-03-05 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Dla spółdzielni Agrifaam, pomarańcze Lane Late nie są po prostu późną odmianą, ale strategicznym krokiem, który pozwala zakończyć sezon cytrusowy, jednocześnie zachowując tożsamość produkcji i ciągłość handlową. Maria Malagrinò, prezes spółdzielni należącej do Op Copam Toc, opowiada nam o.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Owoce cytrusowe
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem




