Aldi planuje zakupić o 15% więcej świeżego hiszpańskiego mięsa, owoców i warzyw w 2025 roku.
2025-02-14 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
DESPAR Italia współpracuje z Fundacją AIRC w zakresie badań nad rakiem. Po raz piąty z rzędu DESPAR Italia współpracuje z Fundacją AIRC w ramach inicjatywy "Arance rosse per la Ricerca" (Czerwone Pomarańcze dla Badań). Klienci mogą zakupić opakowania krwistych pomarańczy, które można rozpoznać po.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Pomarańcze
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



