Opakowanie wiśni Stars and Stripes świętuje 250. rocznicę Stanów Zjednoczonych.
2026-05-14 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
W ramach obchodów 250. rocznicy Stanów Zjednoczonych, producent owoców Washington Fruit Growers wprowadza limitowany worek z wiśniami Stars and Stripes, zaprojektowany w celu podniesienia atrakcyjności wystaw sklepowych i zwiększenia sprzedaży wiśni przed nadchodzącym weekendem 4 lipca. Worek ozdobiony jest flagą amerykańską oraz logiem firmy.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Z prasy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



