T&G Global nawiązuje strategiczne partnerstwo z Sandher Fruit Packers w celu rozszerzenia eksportu kanadyjskich wiśni do Azji.
2025-07-01 12:00
Źródło:
Fruitnet.com
Nowozelandzka firma produkująca świeże produkty T&G Global nawiązała nowe strategiczne partnerstwo z Sandher Fruit Packers, jednym z wiodących producentów wiśni w Kanadzie, co jest postrzegane jako "znaczący krok naprzód" dla biznesu wiśniowego w Ameryce Północnej.
Fruitnet.com

Eurofruit to wiodący magazyn dla nabywców i dostawców świeżych produktów w Europie i na Bliskim Wschodzie.
Globalna sieć redaktorów, reporterów i korespondentów magazynu, publikująca dziesięć numerów rocznie, a także codzienne wiadomości online, zapewnia międzynarodowy handel owocami i warzywami informacjami i analizami, obejmującymi innowacje we wszystkich obszarach działalności.
Zobacz więcej: Z prasy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem