Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Hodowla grzybów poprawiająca źródła utrzymania w Hurungwe, Zimbabwe

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Eksperci twierdzą, że produkcja pieczarek stała się jednym z najszybciej rozwijających się przedsięwzięć agrobiznesowych w Zimbabwe. Wydaje się, że hodowla pieczarek pozostaje nisko wiszącym owocem do osiągnięcia krajowego bezpieczeństwa żywnościowego, zgodnie z założeniami Narodowej Strategii Rozwoju 1, która określa bezpieczeństwo żywnościowe i żywienie jako czynniki napędzające ożywienie gospodarcze.

Produkcja grzybów stała się popularna wśród

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem