Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Eksport bahijskich owoców odnotowuje ogromny wzrost w Brazylii

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W pierwszych jedenastu miesiącach 2023 r. eksport owoców z Bahii odnotował znaczny wzrost, osiągając 170 000 ton i generując 1,05 mld R $ przychodów. Stanowi to 37% wzrost w porównaniu z tym samym okresem w poprzednim roku.

Kluczowym czynnikiem przyczyniającym się do tego sukcesu była produkcja mango i winogron, a także wzrost wysyłek owoców takich jak ananas, morela, figa,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem