Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Organiczne ananasy Dole z certyfikatem sprawiedliwego handlu zostały wybrane zwycięzcą konkursu Good Housekeeping's 2024 Sustainable Innovation Awards.

2024-02-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Firma Dole Food Company ogłosiła, że organiczne ananasy DOLE® z certyfikatem sprawiedliwego handlu zostały uznane za zwycięzcę w konkursie Good Housekeeping 2024 Sustainable Innovation Awards. Pełną listę nagród można znaleźć na stronie goodhousekeeping.com.

Apanasy DOLE® Organic z certyfikatem Fair Trade są uprawiane przez cały rok w Kostaryce zgodnie z surowymi wymogami społecznymi, środowiskowymi i ekonomicznymi

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem