Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Problemy logistyczne w obliczu wysokiego popytu na rynku ananasów

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rynek ananasów przechodzi obecnie "podwójną dynamikę", według Roberta Blanjoue, menedżera produktu w Dole France, który specjalizuje się w imporcie i dystrybucji produktów poza sezonem. Rynek francuski jest teraz w końcu dostosowany do reszty Europy Północnej pod względem popytu, ale protesty francuskich rolników znacznie komplikują sytuację".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem