"Zainteresowanie ananasami ponownie wzrosło kilka tygodni temu"
Yannick Hoffmann, dyrektor współzarządzający Fruchtimport Hoffmann GmbH:
"Nasze ananasy pozyskujemy głównie z Kostaryki, ponieważ ich jakość jest zazwyczaj najlepsza. Jest to odmiana Sweet Pineapple", mówi Yannick Hoffmann, współzarządzający Fruchtimport Hoffmann GmbH na rynku hurtowym w Hanowerze. "Na początku roku wystąpiły problemy z podażą. Było ich jednak mniej

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Ananasy