Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Grupo Fruta de Autor podpisuje umowę z największym hurtownikiem w Dubaju na eksport pomarańczy

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Hiszpańska firma Grupo Fruta de Autor osiągnęła porozumienie z firmą Al Bakrawe, z Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w sprawie dystrybucji pomarańczy na rynku krajowym i reeksportu do innych krajów Zatoki Perskiej.

Grupo Fruta de Autor tworzą głównie firmy produkcyjne Algitama i Melon de Autor. Grupo Fruta de Autor wprowadza na rynek melony, arbuzy, owoce cytrusowe

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Arbuzy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem