Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ostra konkurencja o tureckie arbuzy

2023-05-19 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon arbuzowy w Turcji już się rozpoczął, a według Coskun Eren, kierownika ds. marketingu tureckiego eksportera świeżych produktów Eren, jak dotąd wszystko idzie gładko: "Ogólne oczekiwania dotyczące naszego sezonu arbuzowego są na razie w porządku. Zaczniemy od arbuzów w otwartym polu w przyszłym tygodniu. Jak dotąd widzimy bardzo podobne ilości eksportowane w porównaniu do ubiegłego roku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem