Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Podaż arbuzów będzie większa niż w ubiegłym roku, ale niższa niż się spodziewaliśmy".

2023-05-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Deszcze i brak światła słonecznego utrzymują się w całym hiszpańskim regionie Levante, co budzi pewne wątpliwości co do ich możliwego wpływu na podaż nadchodzących upraw, takich jak arbuz, w regionie Murcji.

Co gorsza, w Lorce 13 maja odnotowano silną burzę gradową, która zebrała żniwo na ponad 600 hektarach upraw m.in. arbuza, melona, karczocha, brokułów i sałaty.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem