Pola arbuza na Ukrainie są na historycznym minimum
2024-07-16 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
W tym roku obszar przeznaczony na pola dyni i melonów na Ukrainie jest najmniejszy w historii. Te pola są teraz o połowę mniejsze niż przed pełnoskalową inwazją. W 2024 roku dynie i melony są uprawiane tylko na 30 000 hektarach. Jest to nawet mniej niż w 2022 roku (33 900).
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Arbuzy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



