Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Producenci wydłużają okres produkcji pomidorów o długim cyklu w szklarniach w rejonie Nijar

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zgodnie z najnowszym raportem stanu upraw Junta de Andalucía, odpowiadającym tygodniowi od 6 do 12 marca, zadania związane z uprawą w szklarniach papryki w Poniente Almeriense były w tym czasie kampanii rzadkie, ponieważ producenci wykonywali jedynie czynności związane z czyszczeniem i zbieraniem. Ci, którzy już rozpoczęli, przeszczepiali uprawy melonów lub arbuzów.

Producenci

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem