Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Większa podaż i wyższe ceny arbuzów

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podaż arbuza jest obecnie niewielka, co jest normalne o tej porze roku. "Pochodzi on zarówno z morza, jak i z Nogales w Meksyku", mówi Dennis Peterson z Riverbend Fresh LLC, zauważając, że produkt z morza pochodzi z Gwatemali.

Mimo to, podaż jest obecnie większa niż w zeszłym roku o tej porze. "Częścią problemu, jaki mieliśmy w tym oknie w zeszłym roku, było to, że mieliśmy trochę

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem