Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Znacznie mniej melonów eksportowanych z Kostaryki do Europy"

2023-03-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Niespodziewany deszcz w dwóch kostarykańskich obszarach upraw spowodował wiele nieudanych upraw, a nawet całkowite straty na farmach melonów", mówi Rolf Weber z Global Producers w Holandii. "Również temperatury nocne we wszystkich obszarach były od miesięcy o trzy do czterech stopni niższe. To sprawiło, że produkcja arbuzów, żółtych, melonów Galia i Cantaloupe spadła o 15-20% z powodu mniejszych owoców."

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem