Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Akorn Technology ogłasza ekspansję działalności związanej ze świeżym mango w Afryce

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po udanym wprowadzeniu powłok Akorn Natural™ dla mango i awokado w Ameryce Południowej, Akorn Technology ogłasza rozszerzenie swojej działalności w Afryce.

Dzięki finansowaniu przez amerykańską Narodową Fundację Nauki, Akorn Technology opracowała wysoce innowacyjne jadalne powłoki dla świeżych produktów, które integrują w 100% naturalne białka roślinne, lipidy i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem