Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Australijskie awokado wchodzi na rynek indyjski

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Australijskie awokado weszło na rynek indyjski w ten weekend, choć ostateczne zatwierdzenie jest uzależnione od sukcesu dziesięciu próbnych wysyłek. Eksporterzy i organizacje branżowe pochwaliły rządy Australii i Indii za osiągnięcie tego porozumienia.

Umowa rządu australijskiego o dostępie do rynku awokado Hass z Indiami jest poparta inwestycją 3 mln USD w badania mające na celu

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem