Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

AVA-ASAJA wzywa do podjęcia maksymalnych środków zapobiegawczych w obliczu szkodnika, który atakuje cytrusy, kaki i awokado

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Walenckie Stowarzyszenie Rolników (AVA-ASAJA) wzywa do zastosowania ekstremalnych środków kontroli w celu zatrzymania postępu szkodnika kwarantannowego Scirtothrips aurantii, który rozszerzył się zarówno geograficznie, jak i pod względem liczby upraw, które dotyka, odkąd został wykryty w Hiszpanii w 2020 r.

Zgodnie z najnowszym biuletynem wydanym przez Junta de Andalucia, działki położone na granicy Lepe, w

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem