Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Awokado naładowane po dacie

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kobieta skrytykowała swoją randkę w Londynie w mediach społecznościowych za to, że poprosiła ją o dopłatę za awokado podczas kolacji. Podzieliła się swoją historią i związanymi z nią wiadomościami na TikTok. Podczas wspólnego wieczoru zgodzili się podzielić rachunek i zapłacić po połowie. Jednak następnego dnia kobieta otrzymała wiadomość WhatsApp od swojej randki, prosząc ją o przelanie 7 funtów za dodatkowe awokado, które miała z

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem