Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Awokado notuje wzrost cen

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ceny podnoszą się na awokado. "Obserwujemy powolny wzrost cen od początku roku" - mówi Paul J. Maglio z Maglio Companies, który zauważa, że ceny są stabilne. "Od początku stycznia wzrosły o około 10 dolarów/karton. Prawdopodobnie będą się wspinać jeszcze o kilka dolarów, gdy wejdziemy w marzec, kwiecień i maj upraw przejściowych. Wtedy prawdopodobnie osiągną poziom

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem