Kontaktujemy się w sprawie cen z kilkuset skupami w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Awokado stanie się najczęściej handlowanym owocem do 2030 roku

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według raportu Agricultural Outlook 2021-2030 Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju-OECD oraz Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO), awokado stanie się najczęściej sprzedawanym owocem do 2030 roku.

Przewiduje się, że do 2030 roku produkcja awokado wyniesie 12 mln ton; będzie to ilość, która potroi produkcję osiągniętą w 2010 roku. Z

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Awokado

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem