Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Awokado z Meksyku wprowadza naklejki PLU

2023-09-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Awokado z Meksyku, z siedzibą w Irving w Teksasie, niedawno podzieliło się informacją, że pobiło kolejny rekord w roku podatkowym 2022-2023, importując 2,48 miliarda funtów awokado. Po części było to możliwe dzięki sukcesowi strategicznych kampanii marketingowych, kreatywnym partnerstwom handlowym i programom sezonowym oraz ograniczonym czasowo ofertom w gastronomii, mającym na celu pobudzenie popytu.

Następny duży

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem