Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Brazylijscy producenci świętują zbiory awokado

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Jest sezon na awokado, a rolnicy z centralnego regionu stanu są zadowoleni ze zbiorów. Producent Jorge Manfré mówi, że przez 30 lat pracy w tym rejonie nigdy nie widział tak obfitych zbiorów. W tym roku deszcz przyszedł w odpowiedniej ilości i zbiory awokado, które normalnie zaczynają się pod koniec lutego, zostały przewidziane i w dodatku ze znacznie większą wydajnością.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem