Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Calavo Growers, Inc. ogłasza wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2023 r.

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Calavo Growers, Inc, światowy lider w branży awokado i dostawca wygodnych, gotowych do spożycia świeżych produktów spożywczych, przedstawił dziś wyniki finansowe za pierwszy kwartał fiskalny zakończony 31 stycznia 2023 r.

Przegląd finansowy za pierwszy kwartał Przychody ogółem w wysokości 226,2 mln USD, co stanowi spadek o 18% w stosunku do roku poprzedniego Przychody segmentu Grown spadły o 27% w ujęciu rocznym do 117,7 mln USD Segment Prepared

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem