Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Costa wzywa do zwiększenia dostępu do rynków eksportowych

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ostatnie doniesienie medialne mówiło, że Costa rozważa "przycięcie" niektórych swoich farm awokado, jednak pod koniec ubiegłego tygodnia firma odrzuciła to założenie. Rzecznik Grupy Costa powiedział, że preferencją firmy jest to, aby nie musieć pozbywać się żadnej ze swoich farm i żadne decyzje nie zostały jeszcze podjęte pomimo ostatnich doniesień medialnych.

"Costa kontynuuje również wezwanie, aby więcej było

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem