Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Czy mikrofale stanowią nowy standard do pomiaru jakości wewnętrznej owoców?

2024-07-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Wykorzystywanie kamer podczerwieni do sprawdzania jakości wewnętrznej owoców jest teraz powszechne. Mniej popularne jest jednak korzystanie z przenośnych urządzeń, technika ta niedługo będzie dostępna na liniach sortujących. "Awokado wciąż jest krojone w celu sprawdzenia dojrzałości i jakości. Jednak można to zrobić łatwo i bezinwazyjnie" - mówi Vertigo...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Awokado

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem