Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Hongkong naprawdę powrócił"

2023-09-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Drugi dzień Asia Fruit Logistica odwiedziło nieco mniej zwiedzających, ale nadal był dobry przepływ ludzi. Było duże zainteresowanie z Azji australijskimi i nowozelandzkimi wiśniami. Australijczycy czekają tylko na ostateczne zezwolenie na wysyłkę pierwszych ładunków awokado do Indii. Po przyznaniu dostępu i uzgodnieniu protokołów na początku tego roku, wygląda na to, że będzie to pozytywny rynek

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem