Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Izraelski sezon awokado 2022-2023 zakończył się niższymi wolumenami

2023-05-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Producenci i eksporterzy awokado w Izraelu już nie mogą się doczekać wyższych zbiorów w następnym sezonie, który rozpocznie się jeszcze w tym roku, po tym, jak ich sezon awokado 2022-2023 zakończył się niższymi ilościami w zeszłym miesiącu (kwiecień) w tak zwanym roku wolnym. Prawie 50% niższe wolumeny były oczekiwane po najzimniejszym okresie kwitnienia od 50 lat, który miał miejsce w zeszłym roku przed zbiorami

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem