Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Jesteśmy w Kolumbii, aby promować nasze systemy ekstrakcji oleju z awokado".

2023-11-27 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Kolumbia jest jednym z krajów, które są najbardziej otwarte na nowości. Produkcja awokado potroiła się w ciągu ostatnich kilku lat. Fakt, że hektary rosną, oznacza również, że rośnie ilość odpadów, tj. owoców, które nie nadają się do eksportu ze względu na ich gatunek, wady estetyczne lub przejrzałość", mówi Riccardo Stillavati, inżynier i kierownik ds. eksportu w

Kolumbii.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem