Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Jesteśmy zaniepokojeni długoterminowymi skutkami powtarzających się problemów z inspektorami i warunkami w Michoacán"

2024-06-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Najnowsze zawieszenie inspekcji awokado w Meksyku przez Stany Zjednoczone spowodowało straty w branży po obu stronach w wysokości 7 milionów dolarów dziennie. Jednakże meksykańska branża awokado obawia się długoterminowych szkód reputacyjnych jako dostawca. Wynika to z obaw o bezpieczeństwo personelu inspekcyjnego z USA w niektórych miejscach.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Awokado

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem